Kulkukeskus: Kuljetusyritykset

Kuljetuksia hoitavat Kulkukeskuksen kanssa sopimuksen tehneet kuljetusyritykset. Jos sinulle on myönnetty vakiotaksioikeus, voit etsiä itsellesi vakiotaksin sopimusautoista. Päiväautot eivät toimi vakiotaksina.

Iso esteetön auto, yli 500kg nostin

Mavo Oy, Helsinki, +358407174900, valtteri@mavo.fi

Taksikuljetukset Harri Vuolle Oy, Vantaa, +358405880814, harri@taksikuljetukset.fi

TransEdu Oy, Helsinki, +358405301397, jarno@transedu.fi

Iso esteetön auto, alle 500kg nostin ja porraskiipijä

Espoon Taksipalvelu I. Koivisto Oy, Klaukkala, +358400497650, espoontaksipalvelu@gmail.com

Javatrans Oy, Helsinki, +350500462205, javatrans@javatrans.fi

Mavo Oy, Helsinki, +358407174900, valtteri@mavo.fi

Menevä Oy, Helsinki, +358505208706, tuomo@meneva.fi

Taksikuljetukset Harri Vuolle Oy, Vantaa, +358405880814, harri@taksikuljetukset.fi

Urban Brothers Group Oy, Espoo, +358451048644, mahad.daahir@urbanbrothers.fi

Iso esteetön auto, alle 500kg

Javatrans Oy, Helsinki, +350500462205, javatrans@javatrans.fi

Mavo Oy, Helsinki, +358407174900, valtteri@mavo.fi

Taxibus Line 24 oy, Vantaa, 0405038878, hassan.oubajja@gmail.com

Taxiline Koskinen Oy, Espoo, +358400228212, jani@taxiline24.com

Ysom, Helsinki, +358503432468, infoysom@gmail.com

Pieni esteetön auto

Green taxi Oy, Espoo, +358451434776, abdiwali@hotmail.com

Hirvikallion Liikenne Oy, Nummela, 0444030885, hirvikallionliikenne@gmail.com

Kaukotaksi Oy, Helsinki, 0453159331, kaukotaksi@gmail.com

Mavo Oy, Helsinki, +358407174900, valtteri@mavo.fi

Topline Taksiliikenne Oy, Espoo, +358452348767, halable42@gmail.com

TransEdu Oy, Helsinki, +358405301397, jarno@transedu.fi

Urban Brothers Group Oy, Espoo, +358451048644, mahad.daahir@urbanbrothers.fi

VL-Taxit Oy, Helsinki, +358505569898, ville@vltaxit.fi

Ysom, Helsinki, +358503432468, infoysom@gmail.com

Henkilöautot (A-S)

AA Express, Helsinki, +358451969000, arifangle@yahoo.com

Abah Taksipalvelu, Vantaa, +358458457700, abdialowxiir@hotmail.com

Absugi Taxi Oy, Espoo, +358451330000, jabaan.10@hotmail.com

Abu Taxi, Vantaa, +358451694412, abuubakar648@gmail.com

AE Sundström oy, Espoo, 0505967702, arto.sundstrom@gmail.com

Ahmun taxi, Espoo, +358451634373, ahmu97@outlook.com

AJ Taksi, Helsinki, +358451258075, ajtaksi@gmail.com

Ajyb oy, Espoo, +358409129645, sharaam13@gmail.com

akbari, Helsinki, +358469529022, saifulla@hotmail.fi

Almo kuljetus Oy, Vantaa, +358452054143, garbe747@hotmail.com

Amiir oy, Espoo, +358451829070, abdullahi69@outlook.com

Arabsiyo, Helsinki, +358445707611, yahaay@hotmail.com

Armi Ponkkonen, Vantaa, +358505896191, armiponkkonen@gmail.com

Arto Laitinen, Espoo, +358405746547, a.v.laitinen@netti.fi

Arvami Oy, Vantaa, 0400551577, arvamioy@gmail.com

ASK Konsultointi Ja Tulkkauspalvelu Oy, Espoo, 0409134024, a_s_khan63@yahoo.com

Autoilija Marko Kemppinen, Helsinki, +358405068698, marko.kemppinen@saunalahti.fi

Autoilija Pasi Mallén, Espoo, +358503466499, pasi.mallen@iki.fi

Autoilija Toni Johansson, Vantaa, 0505213230, johansson.solla@luukku.com

Autoilija, Lundell Kenneth Vilhelm, Veikkola, +358400819633, kentsu047@gmail.com

Az Transport, Vantaa, +358458947611, ch.kunjah@gmail.com

BenZuu Taksi Oy, Vantaa, 04521725151, benomaar@hotmail.com

BLWID, Espoo, 0445190459, wissadain@gmail.com

Boggis oy, Espoo, 0505725292, laaksotomi65@gmail.com

C kani taxi, Helsinki, +358452390093, mr.abdi@hotmail.com

Cab Crew Finland Oy, Espoo, +358405501869, cabcrewfinland@gmail.com

CaBo Taksi Oy, Lohja, 0408731251, carl.bostrom66@gmail.com

Cabrat, Helsinki, +358505290108, cabrat@hotmail.fi

Carrybo Oy, Grankulla, +358400446780, stefan.finne@pp.inet.fi

Centin Taksi Oy, Espoo, +358451139895, tomi.kellokoski@live.fi

Ciro Logistics Oy, Espoo, 0449835587, indhagadud@hotmail.com

Danan Taksi OY, Espoo, 0505312110, puheenjohtaja@saunalahti.fi

DAYNIILE, Espoo, +358449886139, feyfle@hotmail.com

Degan Taxi Oy, Vantaa, +0451617991, dhuuxcade@hotmail.com

Dhidinbe. Taksi, Helsinki, +358401511991, abdiaziz6367@outlook.com

Domin Taksi Oy, Espoo, +358451139895, tomi.kellokoski@live.fi

Eero Holopainen Oy, Sipoo, +358503530681, jari.holopainen@gmail.com

Esko Telamo Taksi 283, Espoo, +358405712994, taksi.e283@gmail.com

Espoo 973, Kauniainen, +358400847300, jarkko.kataja@kolumbus.fi

Espoon Cab Service Oy, Espoo, +358451325515, salo.lappalainen@kolumbus.fi

Espoon kihlakunnan taksit EKT Oy, Espoo, +358504310388, hallinto@ektoy.fi

Espoon taksi 229, Espoo, +358405565313, arto.linna@gmail.com

Euro Mover, Espoo, 0405000418, latif.nouri@kolumbus.fi

Finnsom Taxi, Espoo, +358442393144, cabdirisaaq73@gmail.com

Foogaawe Taksi, Vantaa, +358442388967, alaa-weyn@hotmail.com

Gafaaje, Helsinki, +358504713901, aseqnaasir@hotmail.com

Gifttime Oy, Espoo, +358440454277, harri.jaderholm@gifttime.fi

GL Green Lines Oy, Espoo, 0404161446, speedbmw24@hotmail.com

Green taxi Oy, Espoo, +358451434776, abdiwali@hotmail.com

H & P Visualis Oy, Lohja, 0405414668, hemi.karhu@gmail.com

Habi taksi Oy, Vantaa, +358401596842, haasawshe@gmail.com

Halane Helsin Oy, Helsinki, +358440356649, ahmedhashi75@gmail.com

Haltax Oy, Huhmari, +358504035358, taksivantaa@gmail.com

Hannu Katava, Nummela, +358400302089, hannukatava@gmail.com

Harri V.E. Vornanen, Espoo, +358400859992, harri.vo@hotmail.com

Hashi - Taksipalvelut, Espoo, +358406607549, abdi.hashi14@icloud.com

Helpful Jokinen Oy, Vantaa, 0400594275, taxi093@gmail.com

Helsingin Telepalvelu Oy, Espoo, +358505658119, kimmo@helsingintelepalvelu.fi

Helsinki H taksipalvelu, Helsinki, 0449831702, dalxiis05@hotmail.com

Helsinki Salama Taksi, Helsinki, +358451055510, salamataksioy@gmail.com

Hiigsi Oy, Helsinki, 0458903250, berujiif@hotmail.fi

Hirvikallion Liikenne Oy, Nummela, 0444030885, hirvikallionliikenne@gmail.com

HLA Palvelut, Vihti, +358401855550, info@hlapalvelut.fi

HST Helsingin Seudun Taksiliikenne Oy, Helsinki, 0503549819, petri.helldan@gmail.com

Ibrahim Taksi, Helsinki, 0453469090, farukasm@gmail.com

Ida Riipinen & Co Oy, Sipoo, +358443050444, rajusbraju@yahoo.com

Iidle Oy, Espoo, +358442555457, iidle.sakariya@gmail.com

Jama Taxi, Espoo, +358452035998, maxjama_@hotmail.com

Jambo Taksi, Espoo, 0456013066, duissa@gmail.com

Jani Kähkönen, Kirkkonummi, +358458589920, pirssi291@gmail.com

Jannatul Oy, Helsinki, +358404190117, finnbangla2@gmail.com

Jari Vinnikainen, Vantaa, 0451111435, vinnikainen.jari@kolumbus.fi

Jarkko Heiskanen, Hyvinkää, +358505465543, jih15@hotmail.com

Jasu Taxi, Espoo, 0442307873, kagabdoul@yahoo.fr

Javatrans Oy, Helsinki, +350500462205, javatrans@javatrans.fi

JBS Kuljetuspalvelu Oy, Vantaa, +358458572472, jbstaksipalvelu@gmail.com

Jeegan Taksikuljetuspalvelu Ja Henkilövuokraus, Helsinki, 0401791110, abduwally_aadan@yahoo.com

Jerusalem Food & Bakery, Helsinki, 0442526941, adnan.eltapgi@hotmail.com

JHA:n Taksi, Lohja, +358400406440, jhan.taksi@dnainternet.net

JL Teicon, Nummela, +358453148484, laamanen.jet@gmail.com

J-M Taksi E-639 Om Juhani Malmberg, Veikkola, +358503628859, juhani.malmberg@elisanet.fi

Jormas Taxi, Helsinki, +358405009390, jorma.laakkonen@kolumbus.fi

Joyride Transfer Oy Ab, Espoo, +358407395229, danpaul579@gmail.com

Juha Puharinen Oy, Helsinki, +358449832065, puharinen798@gmail.com

K. Grönholm Oy , Espoo, +358503379674, petri.gronholm@elisanet.fi

Kajy-H, Espoo, 0503364543, mikohus10@gmail.com

Kakko Pertti Kalevi, Espoo, +358405688331, perttikala@icloud.com

Kalevi Räsänen, Lohja, 0400472469, kalevi.rasanen@hotmail.com

Karakus Taksipalvelu, Espoo, 0468116480, seker2008@live.fi

Karun-palvelut Oy, Espoo, +358452094446, shojai.zamen@hotmail.com

Kaukotaksi Oy, Helsinki, 0453159331, kaukotaksi@gmail.com

Kirkkonummen Taksikuljetus Oy, Kirkkonummi, 0400454606, kirkkonummen.taksikuljetus@kolumbus.fi

Kirkkonummen TaksiPalvelut, Kirkkonummi, 0458980820, kirkkonummentaksi@gmail.com

Kreative Kuljetus Oy, Espoo, +358409129645, kreative652@gmail.com

Kuljetus Jusa Oy, Espoo, +358405504019, ismo.eloranta@kolumbus.fi

Kuljetus Tikander Oy, Helsinki, 0400628172, tapio.tikander@kolumbus.fi

Kuljetusliike Risto Salminen & Kumpp. Ky, Vantaa, +358452150725, info.asiakaspalvelu@gmail.com

Kuljetusliike Sami Alanne Oy, Kirkkonummi, 0503099093, sami.alanne@gmail.com

Kuljetuspalvelut / AMIK Oy, Espoo, +358405621712, mikkopirhonen.amik@hotmail.com

Kuosmanen Kari Juhani, Espoo, +358500429909, k.kuosmanen@kolumbus.fi

Kurres Trans Oy, Jorvas, +358400441361, kurt.westerbreg@elisanet.fi

Kurt Wennqvist Taxi, Espoo, +358400416512, kurt.wennqvist@gmail.com

Laakson Taksipalvelu Oy, Järvenpää, 0500460466, autot@laakson.fi

Lando Taksi, Espoo, +358451022222, friad@hotmail.fi

LAT-VET OY, Siuntio, 0400464835, jarkko.latvala@latvet.fi

Lauri Ilmari Luostarinen, Espoo, +358505520825, lauri.luostarinen@luukku.com

Losio Lauri Oy, Sipoo, +358400608539, santtu.losio@gmail.com

M&H taksipalvelu, Kirkkonummi, 0458953133, leglitimohamed@hotmail.com

M. Jimale Taxi Oy, Helsinki, +358440301746, mjimaletaxioy@gmail.com

M:M.Enterprise, Espoo, 0404623973, mahfuz_fin@yahoo.com

Markus Logistics Finland Oy, Vantaa, 0400411155, markus.haapanen@markuslogistics.fi

Mavo Oy, Helsinki, +358407174900, valtteri@mavo.fi

Max Åberg, Kirkkonummi, +358400616456, macce.aberg@gmail.com

Menevä Oy, Helsinki, +358505208706, tuomo@meneva.fi

Mika Välisalo, Kirkkonummi, 0503924661, mika.valisalo@pp.inet.fi

Mikael Lindström Oy, Vantaa, 0500540554, taxi132@gmail.com

MJK Cab Oy, Helsinki, +358400602200, jyrkij.mikkola@gmail.com

Modusol Oy , Espoo, +358400431752, jarmo.haimelin@saunalahti.fi

Moutaxi oy, Kaunianen, +358445457546, jpltaxiservice@gmail.com

Mr. Taxi Oy , Helsinki, +358500494220, aki.nikkinen@mrtaxi.fi

MTL-Taxi, Nummela, +358504405160, mauno.liukkonen@kolumbus.fi

NiGe Ab, Espoo, +358400707570, toimisto@nige.fi

Nivri Oy, Espoo, 0500800500, sari.haggqvist@tililoukia.fi

NJT-Palvelut OY, Karkkila, +358408409559, njt.palvelut@gmail.com

NMP Lines Oy, Espoo, +358452340056, nmplines@gmail.com

Nordins taksi ja kuljetuspalvelu, Helsinki, 0440209980, nordinstaksi@gmail.com

NurCab Oy, Espoo, +358504143100, adan-kuljetuspalvelu@outlook.com

Nuuksion Taksikuljetus Aapo Broström, Espoo, 0400201185, aapo.brostrom@gmail.com

O S A Taksipalvelu, Espoo, 0504724744, taksipalveluosa@gmail.com

On The Go AriTaxi, Espoo, +358402532296, arikhaled@yahoo.fr

ORIN, Vantaa, 0407202202, finbd@icloud.com

OW-KULJETUS, Vantaa, +358401925861, omar.weheliye91@gmail.com

Oy Taxi 693 Ab , Kauniainen, +358400446780, stefan.finne@pp.inet.fi

Palvelu J.P Jokinen Oy, Nummela, 0400320345, juha.jokinen@taksipalvelujokinen.fi

Pasila Juha, Helsinki, +358400431610, juha.pasila@gmail.com

Pekpin Oy, Lohja, +358440205013, taksi.ahlfors@gmail.com

Petri Mäkinen Taxi 411 Espoo, Espoo, 0408417111, pmakinen7@hotmail.com

Pikku-Tomin Taksi Oy , Espoo, +358400563053, tomi.turtiainen@saunalahti.fi

Pirssiatrit Oy, Espoo, 0443266885, jvmaenpaa@gmail.com

Premium Taxi Oy, Veikkola, +38405106800, ari.tenhonen@kolumbus.fi

Qasim tmi, Helsinki, +358465324499, abdirahmanqasim64@gmail.com

Qoore Alas Naima, Helsinki, +358469398027, deeq17@hotmail.com

Ramin Taksipalvelu Oy, Nummela, 0503037049, omar.boughzou@outlook.com

Rapiditaxi Oy , Nurmijärvi, +358503871171, jari.yrjanheikki@korsisaari.fi

Risto Vikström Oy, Espoo, +358405113533, jari.vikstrom@elisanet.fi

S O Taksikuljetus Tiimi Oy, Vantaa, 0451211602, loyal_25@hotmail.com

Saadka, Helsinki, +358041519994, sadakifrah@hotmail.com

Saaqle Taksi, Espoo, 0466197229, shaam22@hotmail.com

Salmi Reijo Tmi, Espoo, +358443779397, salmi.reijo@gmail.com

Sandbergs Taxi KB, Lapinkylä, +358400313431, robbe.sandberg@outlook.com

Sanka Kuljetus Oy, Vantaa, +358452636661, mahamuud670@hotmail.com

Shampad Scandinavian Trading, Helsinki, 0408383734, shampadkhan75@gmail.com

Stefan Korhonen Tmi, Kirkkonummi, +358407522992, stefu.korhonen@gmail.com

Stratoca/Taksi K Rastas, Nummela, 451123415, taksistratoca@gmail.com

Streng Mikko Taxi, Helsinki, +358503470400, strengmikko@gmail.com

Sulwe-Taksi, Järvenpää, +358405132672, naballah@gmail.com

Sumaya Tmi, Espoo, +358452165057, yusuf_4@hotmail.com

Suur-Uski Kimmo, Vantaa, 0400451382, uski@pp.inet.fi

Henkilöautot (T-Ö)

T:mi Jarmo Jaakko Sarjanen, Lappila, 0407353386, jarmo.sarjanen@gmail.com

T:mi Taksi Lauri Hassinen, Espoo, 0503683500, lauri.hassinen@kolumbus.fi

T:mi Taksi T kuosmanen, Helsinki, +358405542144, kuosmanentimo56@gmail.com

Taksi 1292 Vantaa, Vantaa, 0449750441, mahamed.faghi@gmail.com

Taksi Ankara avoin yhtiö, Espoo, 0451641240, muammer.fil@hotmail.com

Taksi E 505 Rami Antola, Espoo, +0405451535, antolarami@gmail.com

Taksi E-1 Nina Wollsten, Siuntio, +358405941518, nina.wollsten@elisanet.fi

Taksi E-589 Autoilija Jyrki Mänty, Espoo, +358400440400, taxi@saunalahti.fi

Taksi Espoo 707, Espoo, +358400951333, tiina.sarenius@pp.inet.fi

Taksi Haapajoki Oy, Kerava, 0405930466, haapajoki1@gmail.com

Taksi Jet, Helsinki, +358401577484, newsinfinland@gmail.com

Taksi Jouni Raunemaa, Lohja, 0400800979, jouni.raunemaa@dnainternet.net

Taksi Jukka Karmala, Espoo, 0505740223, karmala455@gmail.com

Taksi Kuljetus ja Matkailu 3T Oy, Espoo, 0400557668, mika.myohanen@yahoo.com

Taksi Kääriäinen Juha, Karkkila, 0400471875, juhakaa@icloud.com

Taksi Lehtiranta, Kirkkonummi, 0456115800, taksi1179@luukku.com

Taksi Markku Salmi, Espoo, 0400401555, msalmi231@live.com

Taksi Marko Ojala Tmi, Karkkila, +358405063045, marko.ojala81@gmail.com

Taksi Mexan Kaakko, Veikkola, 0405489588, markku.ranilehto@elisanet.fi

Taksi Minna Saari Tmi, Karkkila, 0449708740, taksi.minnasaari@gmail.com

Taksi Oskari Peltola E-541, Espoo, +358400940731, oskari.peltola@kolumbus.fi

Taksi Patrick Ordén, Nummela, +358400690969, patte.orden@gmail.com

Taksi R.Kannisto, Vihti, +358451889444, taksi.kannisto@saunalahti.fi

Taksi Rauno Tallbacka, Espoo, 0405875415, rtallbacka@gmail.com

Taksi Reijo Kalevi Savolainen, Veikkola, +358400487474, savo.reijo@luukku.com

Taksi Risto Närhi, Kirkkonummi, 0400463449, xc60@live.fi

Taksi Sami Nurkka-Tuorila, Loppi, +358453221531, samiolavi@outlook.com

TAKSI SEPPÄ, Nummela, 0444030885, taksiseppa@gmail.com

Taksi Veikko Söderström, Veikkola, +350400311271, veikkos50@gmail.com

Taksi Västinen, Vantaa, 0415461599, juhanivastinen@gmail.com

Taksiautoilija Janne Åberg, Otalampi, +358440968158, jami-69@luukku.com

Taksiautoilija Jari Ahlroos, Kantvik, 0400831489, jari.ahlroos@elisanet.fi

Taksiautoilija Jari Soikkeli, Siuntio, 0407293183, taxisoik@gmail.com

Taksiautoilija Johnny Kaukonen, Veikkola, +358505667156, johnny.kaukonen@elisanet.fi

Taksiautoilija Kuusela Matti, Kantvik, 0400401177, taxi.kuusela@elisanet.fi

Taksiautoilija Martti Lindén, Pusula, 0400316461, martti.linden@suomi24.fi

Taksihelmi Oy, Vantaa, +3584584226666, zanest78@gmail.com

Taksikuljetukset Harri Vuolle Oy, Vantaa, +358405880814, harri@taksikuljetukset.fi

Taksipalvelu Ajetaan, Espoo, +358445088511, mokhtar_fi@hotmail.com

Taksipalvelu Peltola, Espoo, 0405015366, posti@taksipalvelupeltola.fi

Taksipalvelu Tero Ahonen, Vantaa, 0408416700, taksi.ahonen@kolumbus.fi

Taksivalo Oy, Vantaa, 0404105236, vuoroesimiehet@taksivalo.fi

Taxi 882 Vantaa Jari Kouvalainen, Vantaa, 0405000123, kouvalainen@kolumbus.fi

Taxi Björn Westerlund, Dragsvik, +358400740619, westerlund.bjorn@gmail.com

Taxi C. Lindström, Kirkkonummi, +358500445139, cenneth.lindstrom@kolumbus.fi

Taxi Fredrik Himmelroos tmi, Ekenäs, 0400207407, fhimmelroos@gmail.com

Taxi Helsingfors, Helsinki, 0405921188, jishanjony@yahoo.com

Taxi I.Jimale, Espoo, 0400470331, sundeli.ali@gmail.com

Taxi Krister Westerlund, Ekenäs, 0500846824, krille60@gmail.com

Taxi Kurt Öhman, Mustio, 0456713451, marco.ohman@hotmail.com

Taxi Lenita Lindholm, Ekenäs, +358400310580, lennu1an@hotmail.com

Taxi Lindholm Jens, Tammisaari, +358400610508, jens.lindholm@saunalahti.fi

Taxi Marie Oy, Espoo, +358407703800, taxiannmarie@gmail.com

Taxi Markus Laitila, Vantaa, +358505240981, markusltl@gmail.com

Taxi Mikael Wikström, Espoo, +358408400650, mikwik1966@gmail.com

Taxi Mårten Österlund Ab, Tammisaari, 0440471277, marten-osterlund@hotmail.com

Taxi Mört, Nummela, 0409121968, pertti.mort@gmail.com

Taxi Nikkinen Oy, Espoo, +358405912538, petri.nikkinen@dlc.fi

Taxi Pertti Joukanen, Espoo, +358505452210, taxi.joukanen@gmail.com

Taxi Turunen Ossi, Helsinki, 0405438450, ossi.turunen@kotiposti.net

Taxibus Line 24 oy, Vantaa, 0405038878, hassan.oubajja@gmail.com

Taxiliikenne Ilpo Blom, Veikkola, +358400870080, taxi.blom@co.inet.fi

Taxiline Koskinen Oy, Espoo, +358400228212, jani@taxiline24.com

Taxi-Nordström Oy, Tammisaari, +358405418700, nordstrom.stefu@gmail.com

Taxiservice A.Koskinen, Espoo, 0456747263, antti.koskinen@hotmail.com

Taxiservice P Julin Oy, Jorvas, +358400488345, julin543@gmail.com

Taxi-Tamminen Oy, Espoo, +358400400340, jari.tamminen@kolumbus.fi

Taxrok Oy, Nurmijärvi, 0405120321, tony.rokala@kolumbus.fi

tcs taksi, Helsinki, +358456100970, sofiane.tahar@outlook.com

Timo Määttänen, Espoo, 0415177000, taxi517@live.fi

Tmi A. Taskin, Vantaa, +358440200597, aviiton2005@gmail.com

Tmi Hannu Juhani Lehtinen, Helsinki, 0503079875, juhani.lehtinen@hotmail.fi

Tmi Jari Kauhtio, Vantaa, +358503392801, jari.kauhtio@gmail.com

Tmi Juha Pöllänen, Degerby, 0500478141, juha785@gmail.com

Tmi Kalevi Meri, Espoo, 0400476903, kalevi.meri@gmail.com

Tmi Markku Seppälä, Helsinki, +358505612762, markkuseppala179@gmail.com

Tmi Matti Vaalama, Espoo, 0407302643, matti.vaalama@gmail.com

Tmi Mika Repo, Espoo, +358505219835, mikajrepo@gmail.com

Tmi Mikko Jokimäki, Helsinki, +358504106054, jokis38@gmail.com

Tmi MJA Hiltunen, Espoo, 0400741114, mika.j.hiltunen@gmail.com

Tmi Pasi Talja, Karjalohja, 0445440545, pasi.talja@iki.fi

Tmi Pekka Rönty, Vantaa, 0407178287, pekka.ronty@gmail.com

Tmi Rene Westerholm, Espoo, 0405850309, taksi3espoo@gmail.com

Tmi Robert Nordström, Espoo, +358400749007, robert.nordstrom@pp7.inet.fi

Tmi Taksi Gindhish, Espoo, +358456380970, abdulkadir.abdikarim@gmail.com

Tmi TaksiNiksu, Sundsberg, +358500402578, nhoronporo@gmail.com

Tmi. JKN-liikenne, Kannonjärvi, 0407353386, jkn-liikenne@windowslive.com

Tonttila Tapio Tmi, Espoo, +350405605949, ttonttil@welho.com

Topline Taksiliikenne Oy, Espoo, +358452348767, halable42@gmail.com

TransEdu Oy, Helsinki, +358405301397, jarno@transedu.fi

Transtico oy, Perttula, +358442622244, info@taksiennakkoon.fi

TURVASUHDE.FI, Espoo, 0456087775, shajib3500@gmail.com

Txi Consulting Oy, Masala, 0504867202, petri.o.rantanen@kolumbus.fi

Umlauf Oy Ab, Helsinki, +358405142609, ulla.hannuksela@elisanet.fi

Urban Brothers Group Oy, Espoo, +358451048644, mahad.daahir@urbanbrothers.fi

Uudenmaan Ajotoimi Oy , Röykkä, 0503923984, uudenmaanajotoimi.oy@gmail.com

Vaitonen Oy, Espoo, 0405732929, vaitonen@hotmail.com

Valcab oy, Espoo, +358400440613, m.pehkonen@hotmail.com

Vane Taksit Oy, Espoo, +358500486888, ville.vane77@gmail.com

Vehari Oy, Helsinki, 0449701806, visa.vertanen@gmail.com

WEHEL Oy, Espoo, +358452683866, bashiirdhere@gmail.com

Weheliye, Espoo, +358452683866, bashiirweheliye@gmail.com

Vesa Vepsä, Espoo, 0400448010, vesa.vepsa@elisanet.fi

Vesa Vesander, Espoo, +358503408100, mari.lyytinen@gmail.com

VinVin Finland, Espoo, +358406633966, vinvinfinland@gmail.com

VL-Taxit Oy, Helsinki, +358505569898, ville@vltaxit.fi

Wollstén Taxi E-49, Nummela, +358400400740, e-49@dnainternet.net

ysom, Helsinki, +358503432468, infoysom@gmail.com

Zone Taxi, Helsinki, +358449789087, velimattirinne@gmail.com

Päiväautot

Urban Brothers Group Oy

Taksikuljetus Oy

TransEdu Oy

Taksi Timo Leino

Mavo Oy

Taksivalo Oy

Javatrans Oy

Taksikuljetukset Harri Vuolle Oy

HLA Palvelut