Kannusalin ja Nekan yhteystiedot

  • Jaa Facebookissa
  • Jaa Twitterissä

Kannusali ja Nekka sijaitsevat Espoon keskuksessa aivan rautatieaseman tuntumassa, Kannusillanmäen väestönsuojan yhteydessä. Niiden käyttöä hallinnoi Espoon kaupungin tapahtuma- ja kulttuuripalvelut. 

Katuosoite:Kannusillankatu 4, 02770 Espoo, Espoon keskus
Postiosoite:PL 77307, 02070 Espoon Kaupunki

Kannusalin henkilökunta:

Talon toimintaa ja yleisötapahtumia koskevat tiedustelut: kannusali@espoo.fi

Simppu Silaste, vastaava tuottaja (tuotannot, esitystekniikka, Kannusalin ja Nekan tilavuokraukset ark. klo 9-17)
 p. 050 594 2755
simppu.silaste@espoo.fi

Janne Nieminen, tuotantopäällikkö (vs.)
 p. 040 639 4823
janne.nieminen@espoo.fi

Auli Jaatinen, kulttuurituottaja (elokuvatoiminta)
 p. 050 5356 119
auli.jaatinen@espoo.fi

Mette Almay, kulttuurituottaja
p. 0503436772
mette.almay@espoo.fi

Sanna Uuksulainen, viestintäasiantuntija (Kannusali & tapahtuma- ja kulttuuripalvelut)
p. 043 826 5267
sanna.uuksulainen@espoo.fi 

Hamza Amarouche, projektituottaja
p. 043 825 9307
hamza.amarouche@espoo.fi

Antti Eronen, käyttömestari
 p. 050 3075758
antti.eronen@espoo.fi

Jari Puhakka, tuotantojärjestäjä (valo- ja ääniteknikko)
 p. 043 826 6117
jari.puhakka@espoo.fi

Jouka Heikkinen, tuotantojärjestäjä (esitystekniikka)
 p. 040 357 9980
jouka.heikkinen@espoo.fi

Kannusillanmäen väestönsuojan vahtimestarit: 050 368 7931

Löytötavarat:  Tiedustelut arkisin, puh. 050 368 7931