Tuomarilan koulun yhteystiedot

Opetushenkilökunta lv. 2018 - 2019

 Luokanopettajat 

1A Emmi Hytönen
emmi.hytonen@espoo.fi
2A Laura Niilekselä
laura.niileksela@espoo.fi
3A Heidi Vuorinen
heidi.m.vuorinen@espoo.fi
4A Anu Hirviniemi
anu.hirviniemi@espoo.fi
5A Jatta Vainio
jatta.vainio@espoo.fi
5B Salla Laari-Abdulhamed
salla.laari@espoo.fi
6A Leo Erävuoma
leo.eravuoma@espoo.fi

                  

Muut opettajat

Englannin kieli Niina Korpela
niina.korpela@espoo.fi

Laaja-alainen erityisopetus Outi Lahtinen ja Heini Lepola
outi.lahtinen@espoo.fi
heini.lepola@espoo.fi

Liikunta Tomi Niemi
tomi.niemi@espoo.fi

Saksan kieli, ruotsin kieli ja käsityö Hanna Ylärinne
hanna.ylarinne@espoo.fi

Muu henkilökunta

Rehtori Timo Turtiainen
puh. 0500 649 843
timo.turtiainen@espoo.fi

Apulaisrehtori Jatta Vainio
puh. 050 406 4966
jatta.vainio@espoo.fi

Koulusihteeri Maarit Piipponen
puh. 043 824 5578
maarit.piipponen@espoo.fi

Kuraattori Jaana Kähkönen
puh. 050 360 3976
jaana.kahkonen@espoo.fi
koululla maanantaisin, muina päivinä tavoitettavissa puhelimitse ja/tai Wilman kautta

Psykologi Minna Leppälä
puh. 050 564 1857
minna.e.leppala@espoo.fi
tavattavissa maanantaisin

Kouluterveydenhoitaja Jaana Johansson
puh. 046 877 2151
jaana.johansson@espoo.fi
tavattavissa torstaisin
Ajanvaraukset koululääkärille terveydenhoitajan kautta.

Palveluvastaava/keittiö Merja Ahlsten
puh. 040 647 9973
merja.ahlsten@espoo.fi

Kiinteistönhoitaja Ramadan Obertinca
puh. 050 428 9381
ramadan.obertinca@espoo.fi

Koulunkäyntiavustaja Tomi Niemi

Koulunkäyntiavustaja Satu Simpanen

Koulunkäyntiavustaja Yvonne Holmström

Laitoshuoltaja Anu Harsia