Tuomarilan koulun yhteystiedot

Opetushenkilökunta lv. 2020 - 2021

 Luokanopettajat 

1A Salla Laari-Abdulhamed

salla.laari@espoo.fi

2A Leo Erävuoma
leo.eravuoma@espoo.fi
3A Emmi Hytönen
emmi.hytonen@espoo.fi
4A Jatta Vainio

jatta.vainio@espoo.fi

5A Heidi Vuorinen
heidi.m.vuorinen@espoo.fi
6A Anu Hirviniemi
anu.hirviniemi@espoo.fi

Muut opettajat

Englannin kieli Niina Korpela
niina.korpela@espoo.fi

Laaja-alainen erityisopetus Eeva Kristoffersson
eeva.k.kristoffersson@espoo.fi  

Liikunta Tomi Niemi
tomi.niemi@espoo.fi

Saksan kieli ja ruotsin kieli
laura.niileksela@espoo.fi

Muu henkilökunta

Rehtori Timo Turtiainen
puh. 0500 649 843
timo.turtiainen@espoo.fi

Apulaisrehtori Jatta Vainio
puh. 050 406 4966
jatta.vainio@espoo.fi

Koulusihteeri Maarit Piipponen
puh. 043 824 5578
maarit.piipponen@espoo.fi

Kuraattori Saara Mustalahti
puh. 050 564 1832
saara.mustalahti@espoo.fi  

Psykologi Laura Rauhala
puh. 050 327 7971
laura.rauhala@espoo.fi
Tavattavissa keskiviikkoisin.

Kouluterveydenhoitaja Ancelika Koskimäki
puh. 040 639 4269
ancelika.koskimaki@espoo.fi
Paikalla Kirstin koululla maanantaista torstaihin.
Ajanvaraukset koululääkärille terveydenhoitajan kautta.

Ruokapalveluesimies Maija Lamminaho
puh. 043 825 9600
maija.lamminaho@espoocatering.fi  

Kiinteistönhoitaja Vesa Ahonen
puh. 043 824 5057
vesa.ahonen@espoo.fi

Koulunkäyntiavustaja Tomi Niemi

Koulunkäyntiavustaja Satu Simpanen

Laitoshuoltaja Anu Harsia