Koulumestarin koulun yhteystiedot

Henkilökunta

Rehtori Pirjo Tornberg  050 3311472

Apulaisrehtori Virpi Ilvonen 046 8773455

Apulaisrehtori Iita Puustinen 040 6650513

Opettajainhuone 09 816 22151

Koulusihteeri Sari Rantala 09 816 22150

Ruokapalveluesimies koulukeittio.Koulumestari@espoocatering.fi 046 877 3151

Kiinteistönhoitaja Olle Karlsson 050 4134153

Henkilökunnan sähköpostiosoitteet kutsumanimi.sukunimi@espoo.fi poikkeuksia lukuunottamatta

Iltavalvoja  Ilkka Lappalainen 046 8772617 klo 16 jälkeen

Terveydenhoitaja Marianne Nurmi marianne.nurmi@espoo.fi   0505635194

Koulupsykologi Hanna Koivisto hanna.k.koivisto@espoo.fi 046 8773236

Koulukuraattori Eija Sinkkonen eija.sinkkonen@espoo.fi 050 3042219

opettajien sähköpostit kutsumanimi.sukunimi@espoo.fi poikkeuksia lukuunottamatta

1A Anni Murtokangas

1E Essi Lehikoinen essi2.lehikoinen@espoo.fi

1HR Hanna-Riikka Ala-Härkönen

2A Annukka De Meulder

2H Heidi Väätäinen

2L Leena Laine leena.t2.laine@espoo.fi

2P Pia Härkönen

3H Sofia Kurki

3K Kati Jääskö-Santala

3M Eeva Kela

4A Anna Tausta

4I Iita Puustinen

4K Kristiina Jääskeläinen

4M Minna Routasalo

5L Linda Mattila

5M Maarit Lumiaho

5R Riikka Ikonen riikka.r.ikonen@espoo.fi

6L Leena Tuokkola

6P Paavo Oksanen

6PP Pia Puupponen

ELA 1,2,3 Virpi Ilvonen

ELA 4,5,6 Eija-Mari Sinisalmi

Englanti, ruotsi Heini Hätinen-Tushe

Resurssiopettaja  Tero Merenheimo tero2.merenheimo@espoo.fi

Koulunkäyntiohjaajat: Risto Asikainen, Niina Huhtamäki, Sanna Koskiluoma, Arja Kultima, Kirsi Lönnqvist, Sofia Repo, Tuovi Räty ja  Katri Ylikorpi